LITTLE KNOWN FACTS ABOUT کارشناسی خودرو.

Little Known Facts About کارشناسی خودرو.

Little Known Facts About کارشناسی خودرو.

Blog Article

سایت کارکیتا با هدف کاهش هزینه‌ها و دردسرهای شما برای جابجایی خودرو جهت کارشناسی کردن آن، امکان ثبت درخواست دریافت خدمات کارشناسی رنگ خودرو را به صورت آنلاین فراهم کرده است. شما می‌توانید برای دریافت خدمات کارشناسی تخصصی خودروی خودتان، درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

کارشناس قادر است با استفاده از آهن‌ربا، آسیب دیده بودن یا نبودن خودرو را مشخص کند.

آیا ضمانتی برای دقیق بودن کارشناسی خودرو در خودرو۴۵ وجود دارد؟

فروشنده و خریدار به دو طریق می‌توانند از کارشناسان برای بررسی و عیب‌یابی بخش‌های مختلف خودرو کمک بگیرند.

همراه مکانیک در تمام این سال‌ها، برای محقق کردن شعار خود، تلاش کرده است تا در تمام مراحل خرید و فروش خودرو، ازجمله کارشناسی خودرو و کمک‌ به محاسبه قیمت روز خودرو کارکرده، در کنار شما باشد.

مرکز کارشناسی خودرو کارکیتا با کمک گرفتن از کارشناسان خودرو با تجربه، امکان دریافت خدمات بهترین کارشناسی خودرو در محل را برای شما فراهم کرده است.

اما این یک تصور غلط می‌باشد که تست دیاگ تمامی عیوب فنی خودرو را مشخص می‌نماید.کارشناسی فنی و موتور از چهار قسمت اصلی تشکیل شده‌است که عبارتند از:

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

هزینه‌های کارشناسی خودرو براساس زمان لازم برای بررسی خودرو، تجهیزات و آپشن‌های خودرو، نوع جنس بدنه خودرو ، نوع گیربکس و … دسته‌بندی و قیمت‌گذاری شده است.

کارشناس پس از بررسی ۱۴۵ آیتم مهم، گزارش خود را در قالب برگه سلامت خودرو ارائه می‌دهد. متقاضی با استفاده از این برگه می‌تواند از سلامت ماشین دست دوم مطلع شود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو

در این شرایط کارشناسی خودرو اهمیت می یابد. زیرا کارشناسان خودرو می توانند مشکلات یک خودرو را به طور کامل تشخیص داده و در تعیین آموزش دقیق و منصفانه یک خودرو به طرفین معامله کمک کنند. با این حال همانطور که کارشناسی ماشین شما هم می دانید، یافتن کارشناسان خودرو حرفه ای برای هر فردی ممکن نیست. زیرا بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با افراد فعال در این حوزه در پیدا کردن یک کارشناس حرفه ای و با تجربه عاجزند.

این امکان فقط در کارشناسی ویژه کارنامه فراهم است. اگر در بررسی فنی، بخشی از خودرو دارای نقص عملکرد بود، مکانیک حاضر در محل، علت دقیق خرابی را مشخص و در گزارش کارشناسی درج می‌کند.

زیرا این روزها با تعداد زیادی صافکار و نقاش ماهر روبه‌رو هستیم که ماشین را مثل روز اولش تعمیر می‌کنند و فرد عادی از پس بررسی آن برنخواهد آمد.

Report this page